Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak si naši stálí správci představují cestu k rozkoši

9. 4. 2006

SOKONE

Má cesta k rozkoši byla složitá, ale povedlo se mi to. Je to nalezení mé životní partnerky, která je skvělá a moc ji miluji.  V životě už nechci žádnou jinou,  jen tu co mám teď a to je vše!!!!!!!!

adnata

 Moje představa cesty k rozkoši je různá. To záleží na momentální náladě a situaci. Někdy je rozkoš jen tak ležet u vody na sluníčku, někdy je to samota jindy zase hezký večer s přáteli a v neposlední řadě je to čas strávený s partnerem. Ono najít člověka, který je milenec, přítel, partner a opora v životě je ta největší rozkoš. A tak přeji každému dobrou cestu k rozkoši, k naplnění a hlavně vytrvalost k tomu, aby když tu svoji cestu najde, aby z ní nesešel, aby to byla cesta dobrá, bez děr a hodně dlouhá.

extazzze

Pokud já vím, tak rozkoší je spousta a ke každé z nich vede jen jediná cesta...občas těžká a trnitá, ale na konci každé z nich určitě čeká velká odměna...Ta rozkoš, po které jsme toužili..pro mě je asi největší rozkoš, kterou jsem ještě nepoznala...najít a milovat mužskýho, se kterým si dovedu představit prožít celej život..snad se jednou dočkám..a tu mou rozkoš najdu...

vlabry

 Podle mě je cesta k rozkoši podstatnou částí lásky---člověk by si ji měl naplno vychutnat ,protože těch opravdových cest není moc.Cestu k rozkoši podle mě najdeme jen s tim pravým partnerem---a když nevíte jestli je to ten pravý či pravá,tak se řiďte srdcem--to nikdy nezradí.

Vasekzabensky

 Cesta k rozkozkoši je cesta jediná ta kterou člověk měl by jít,jenže kdopak ví kde vlastně začíná a jestli konec má kdy mít.Kdo ji hledá sám se těžko proklestí až tam k jejím výšinám.

the.dark.diablo

Hele neblázněte, je mi 16, moje cesta k rozkoši vede přes plnej pulitr a kytišku, kterou mam za počítačem... sem tam přez nějaký to mazlení s kámoškama.. ale na víc nejsem.. nechci se vázat.. a rozkoš... tráva a chlast snad stačí, ne?

Marrgret

Život je cesta, na které jsou i křižovatky. Já jsem se na jednu z nich dostala. Zvolila jsem si jednu cestu a  nyní můžu říct, že je to cesta plná rozkoše, kterou mi přínáší můj přítel, a svým způsobem i kamarádi. Snad tato cesta, kterou jdu, bude trvat do konce mého života, protože jsem šťastná!

Lvice3.l

Cestu k rozkoši jsem potkala zde, kde jsem potkala svého přítele, ktereho z celého srdce miluji a nikoho jiného. Tohle je cesta , ktera se nikdy nemůže už opakovat, je prostě jediná na světě.

XiXaoSis

Podle mě, cesta k rozkoši znamená, že člověk najde tu pravou lásku. Lásku se kterou se bude mít výborně, kterou nikdy neopustí. Zatím jsem toto ještě nenašel, ale doufám, že se vydám touto cestou a budu za to moc rád.

Test.Cz

Představuji si rozkoš různými způsoby, může to být za různých okolností. Může to být s milovaným partnerem, kterého jsem našel a s ním prožívám nádherné chvíle svého života. Rozkoš prožívám v naší místnosti se všemi SS, které miluji moc. Někdy je to lepší rozkoš než nějaký sex. Rozkoš může být tam kde jsme šťastni, tam kde prožíváme neskutečné štěstí. Může to být v přírodě nebo na jiném místě, které milujeme. Proto jste všichni zváni k nám.. Rozkoš není jen SEX.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

cesta k rozkoši

(adnata, 6. 6. 2006 12:04)

no musím to pochválit... jsme fakt dobrý

adnata

(diablo, 12. 4. 2006 8:56)

neboj, já tu správnou cestu mam... jenokm o ní nerad mlufijm :D

the.dark.diablo a jeho cesta

(adnata, 10. 4. 2006 21:23)

Tak na to kolik ti je let...máš dobře našlápnuto.. tak si to nepokaž a přeju ti aby si našel tu správnou cestu...

Cesta k rozkoši- pánové

(adnata, 9. 4. 2006 19:09)

Teda smekám... udivili jste, předčily očekávání a fakt došly slova... perfektní

adnata a její cesta k rozkoši

(SOKONE, 9. 4. 2006 18:29)

Nádherný adnatko. Nemám slov a trumfla si mě jako nic!!!!!!

SOKONE a jeho Cesta k rozkoši

(adnata, 9. 4. 2006 17:53)

No tak to nepotřebuje žádný komentář..o5 dokázal že je prostě dokonalý..a nás se to bude špatně dotahovat...